Kontakt
  • GPS: 50.40885, 14.92802
Popis atrakce

Na koupališti v Mladé Boleslavi se nebou nudit ani děti, ani dospělí. A to ani v případě chladnějšího počasí: bazény jsou totiž vyhřívané. Ten multifunkční nabízí kromě šesti plavecký drah o délce 25 metrů také spoustu atrakcí: přes 60 metrů dlouhý tobogan, vodní clonu nebo vodní lávku. Jako na jediném místě u nás tady můžete vyzkoušet také unikátní vodní věž Aqua Tower. Relaxační bazén má proměnlivou hloubku a pro děti jsou připravena dvě brouzdaliště.

Na volných plochách kolem bazénů mohou návštěvníci využít lehátek a slunečníků, samozřejmostí jsou převlékárny a uzamykatelné skříňky.

V areálu najdete také hřiště pro děti a tři hřiště pro dospělé určená na minikopanou, plážový volejbal a badminton. Zahrát si můžete také ruské kuželky, stolní tenis nebo minigolf.

Koupaliště nabízí také občerstvení, a to v bufetu a plážovém baru.

ubytování Mladá Boleslav
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.40885, 14.92802)
Google mapy (navigace)
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Koupaliště Mladá Boleslav

1.3 km
Škoda Auto Muzeum
Muzea a historie

V Mladé Boleslavi se v rámci areálu automobilky nachází Škoda Auto Muzeum, které potěší (nejen) milovníky historických i současných aut.

Muzeum bylo po rekonstrukci otev...

Mladá Boleslav
1.9 km
Muzeum na hradě Mladá Boleslav
Hrady a zámky

Na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi, jen co by kamenem dohodil od soutoku Jizery a Klenice, stojí mladoboleslavský hrad.

Už v 10. století se na místě dnešního hra...

Mladá Boleslav
1.9 km
Muzeum Mladoboleslavska
Muzea a historie

V Mladé Boleslavi ve středních Čechách se nachází muzeum, jehož historie sahá až do roku 1887, kdy byly veřejnosti zpřístupněny první expozice.

Dnes se v Muzeu Mladobole...

Mladá Boleslav
4.1 km
Hrad Michalovice
Zříceniny

Michalovice jsou zřícenina hradu ze 13. století nad řekou Jizerou v obci Michalovice. Jedním z jejich prvních majitelů byl Jan z Michalovic, zdatný a slavný harcovník po ...

Mladá Boleslav
5.0 km
Koupaliště Dobrovice
Koupání

Koupaliště v Dobrovici bylo vybudováno již ve 30. letech minulého století. Dnes v klidné zóně v nádherném přírodním prostředí najdete 60metrovou betonovou nádrž s proměnl...

Dobrovice
5.5 km
Baba a Dědek
Turistika

Jen co by kamenem dohodil na sever od Prahy se k nebi tyčí dva nejvyšší vrcholy Mladoboleslavské kotliny, Baba (363 m n. m.) a Dědek (358 m n. m.).

Baba a Dědek jsou neo...

Kosmonosy
6.5 km
Zámek Stránov
Hrady a zámky

Nedaleko Mladé Boleslavi v severních Čechách stojí v obci Jizerní Vtelno zámek Stránov.

Středověká dřevěná tvrz je v oblasti zmiňována už v 15. století, v 16. století pa...

Jizerní Vtelno
6.7 km
Zřícenina hradu Zvířetice
Zříceniny

Zvířetice jsou rozsáhlá zřícenina hradu ze 14. století nad vsí Podhradí. Rod zakladatelů zde zůstal až do počátku 16. století a měl celou řadu potomků, vnuků a pravnuků. ...

Bakov nad Jizerou