Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 1 hodina.
Časová náročnost je přibližně 1 hodina.

Fascinují vás závody Formule 1? Precizní řízení, rychlé monoposty, dokonalé výkony servisních týmů a všudypřítomný adrenalin? Pojďte si to vyzkoušet! Na simulátoru Formule 1 zažijete závodění na světových okruzích a také si můžete změřit síly s kamarádem. S replikou volantu F1 s funkčním displejem budete mít úplnou kontrolu nad vozem a vše ostatní záleží jen na vás!

Pět metrů široká polokruhová projekce závodníka nenechá na pochybách, že se nachází na skutečné dráze. Budete vržen přímo do ostrých závodů plech na plech. Profesionální licence závodního software rFactor 2 s výstupem na telemetrii + replika volantu F1 s funkčním displayem. Na hlavě helma se zabudovaným komunikačním zařízením a obrazovky vyhodnocující množství dat ze závodů na trati. Profesionální 5+1 zvukový systém s dunivým subwooferem dotáhne závodní atmosféru do dokonalosti.

Zážitek si můžete zakoupit a další informace najdete na těchto stránkách.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Praha
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.05604, 14.27991)
Google mapy (navigace)
Ladislav Toman • dub 2024
„Wow jako 1700kc na 30 min je fakt masakr zajímalo by mne kolik tam chodí lidí:) “
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Závodní simulátor Formule 1

0.0 km
Simulátor stíhačky F16
Adrenalinové atrakce

Představ si, že se ocitáš ve vzduchu, srdce ti buší a adrenalin proudí tvým tělem, zatímco ovládáš vojenskou stíhačku. Nemusí to být jenom sen. Využijte příležitosti sedn...

Praha - Zličín
0.0 km
Simulátor Boeing 737 MAX
Jiné atrakce

Snili jste někdy o řízení obrovského dopravního letadla? Pojďte si ten sen splnit! Jakmile odlepíte tenhle obrovský stroj ze země, budete se cítit jako hrdina akčního fil...

Praha - Zličín
3.3 km
Aktivní lesopark Řepy
Jiné atrakce

V pražských Řepích v západní části hlavního města našlo svůj domov rozsáhlé hřiště pod širým nebem, které ocení hlavně rodiny s dětmi.

Aktivní lesopark Řepy, otevřený v ...

Praha - Řepy
3.6 km
Naučná stezka Hostivické rybníky
Jiné atrakce

U Hostivic západně od hlavního města Prahy se rozkládá přírodní památka Hostivické rybníky, jíž prochází hezká naučná stezka.

Naučná stezka Hostivické rybníky vede kole...

Hostivice
4.4 km
Přírodní koupaliště Motol
Koupání

V pražském Motole najdete přírodní nádrž s protékající vodou a písčitým, postupně se svažujícím dnem.

Relaxovat tady můžete na rozlehlých travnatých plochách, k dispozic...

Praha - Motol
5.3 km
Hradiště Šárka
Turistika

V západní části Prahy v přírodním parku Šárka si na své přijdou zejména milovníci historie. Ti se tady mohou těšit na významné hradiště raného středověku, známé jako Šáre...

Praha - Liboc
5.4 km
KidFest - 1.6.
Jiné atrakce

Projekt KidFest 2024 vzniká s touhou poskytnout nezapomenutelný zážitek, který zahrnuje nejen zábavu, ale také podporuje dobročinnost, kulturu a vzdělání.

KidFest 2024 j...

Praha - Nové Město
5.5 km
Vyhlídková věž Cibulka
Rozhledny

V severní části Přírodního parku Košíře-Motol západně od centra Prahy našla svůj domov vyhlídková věž s hezkým jménem Cibulka, nejstarší na území Prahy.

Romantická rozhl...

Praha - Košíře