Kontakt
  • Masarykovo nám. 6, Lázně Bohdaneč
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 1.5 hodiny.
Časová náročnost je přibližně 1.5 hodiny.

Jen 8 kilometrů od Pardubic v krásné krajině polabské nížiny najdete léčebné lázně Bohdaneč. Minerální voda - alkalická kyselka ~~, která lázně zásobuje, pochází ze dvou vrtů~~ Panenky a Nové Panenky. V lázních se léčí především nemoci pohybového aparátu, ale přijíždějí sem i lidé, kteří si tu chtějí jen odpočinout.

Součástí lázní je i wellness centrum, kde na vás čekají relaxační a léčebné procedury, sauny (finská, bylinková a parní), masáže, zábaly, medové terapie, solná jeskyně, vířivky, plavání i outdoorové aktivity.

Wellness centrum disponuje i vlastním bazénem o rozměrech 9 krát 20 metrů s teplotou vody mezi 29 – 30 °C. A jak jinak, voda v něm je léčivá minerální.

Chcete-li zůstat déle, můžete se v lázních Bohdaneč samozřejmě ubytovat a nabídnou vám tady také - jak jinak - zdravé občerstvení.

Může se Vám hodit: ubytování Lázně Bohdaneč
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.07602, 15.6826)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Wellness Lázně Bohdaneč

1.5 km
Naučná stezka Bohdanečský rybník
Turistika

U Lázní Bohdaneč severně od Pardubic najdou návštěvníci východních Čech hezkou naučnou stezku, která je provede kolem dvou rybníků - Bohdanečského a Matky.

Naučná stez...

Lázně Bohdaneč
7.2 km
Romantický let v balónu pro dva
Jiné atrakce

Vydejte se do oblak v proutěném koši pod obřím balónem, který pohání horký vzduch a vzdušné proudy. Let balónem je čistokrevná romantika a celý koš budete mít jen sami pr...

Pardubice
7.6 km
Zážitkový let balónem
Adrenalinové atrakce

Balónové létání je romantika a dobrodružství v jednom zážitku. Vidět pole, lesy, hrady, jezera a městečka z ptačí perspektivy má své nezaměnitelné kouzlo.

Celý zážitek ...

Pardubice
7.6 km
Koupaliště Cihelna
Koupání

V Pardubicích najdete 50metrový plavecký bazén, skokanský bazén s můstkem, relaxační bazén a bazén pro děti. Těšte se na atrakce, jako jsou 25 metrů dlouhé paralelní sklu...

Pardubice
7.8 km
Východočeské muzeum na zámku v Pardubicích
Hrady a zámky

Ve východočeských Pardubicích stojí zámek, který je domovem městského muzea.

Pardubický zámek se nachází na místě panského sídla ze 13. a vodního hradu ze 14. století. V...

Pardubice
8.5 km
AquaCentrum Pardubice
Koupání

V největším aquaparku ve východních Čechách si na své přijde opravdu každý. Najdete zde 50metrový plavecký bazén i aqua zónu s atrakcemi, jako jsou například divoká řeka,...

Pardubice
8.6 km
Muzeum perníku
Jiné atrakce

Severně od Pardubic na úpatí Kunětické hory sídlí v Rábech v Lovčím zámečku z roku 1882 "Perníková chaloupka" se zajímavým Muzeem perníku.

Na návštěvníky tady čeká expoz...

Ráby
9.3 km
Hrad Kunětická Hora
Hrady a zámky

V severovýchodních Čechách nedaleko od Pardubic stojí na kopci stejného jména hrad Kunětická Hora, známý z televizního seriálu Arabela.

Hrad byl vystavěn v první polovin...

Ráby