Kontakt
  • GPS: 50.03396, 15.7823
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.

V největším aquaparku ve východních Čechách si na své přijde opravdu každý. Najdete zde 50metrový plavecký bazén i aqua zónu s atrakcemi, jako jsou například divoká řeka, člunový tobogan, horolezecká stěna nebo skokanský můstek. Pro děti jsou určeny výukový bazén a brouzdaliště. Dospělí ocení dvě vířivky s teplou vodou.

V areálu si můžete také zarelaxovat, a to ve wellness centru s finskou saunou, několika lázněmi (solnou, tureckou a Kneippovou), sněhovou komorou, infrasaunou nebo sluneční loukou, kde se zdravě opálíte. V rámci wellness centra je možné zajít si také na thajskou masáž.

Do těla si pak dejte ve fitness centru s několika zónami.

V letních měsících se v areálu otevírá letní pláž s víceúčelovým bazénem s mnoha atrakcemi, dětským bazénem, brouzdalištěm a hřištěm pro děti.

Přímo z plaveckého bazénu a aquacentra je přístup do mokrého bistra, ve wellness centru se nachází bar s širokou nabídkou nápojů a občerstvení nechybí ani ve fitness centru.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Pardubice
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.03396, 15.7823)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí AquaCentrum Pardubice

0.9 km
Východočeské muzeum na zámku v Pardubicích
Hrady a zámky

Ve východočeských Pardubicích stojí zámek, který je domovem městského muzea.

Pardubický zámek se nachází na místě panského sídla ze 13. a vodního hradu ze 14. století. V...

Pardubice
1.4 km
Pohádková zahrada se zvířátky
Zoologické a botanické zahrady

V Pardubicích, jen co by kamenem dohodil na jih od městské nemocnice, se nachází jedinečný park, kde se bude líbit hlavně dětem. Těšit se tady mohou na Pohádkovou zahradu...

Pardubice
1.5 km
Koupaliště Cihelna
Koupání

V Pardubicích najdete 50metrový plavecký bazén, skokanský bazén s můstkem, relaxační bazén a bazén pro děti. Těšte se na atrakce, jako jsou 25 metrů dlouhé paralelní sklu...

Pardubice
1.6 km
Zážitkový let balónem
Adrenalinové atrakce

Balónové létání je romantika a dobrodružství v jednom zážitku. Vidět pole, lesy, hrady, jezera a městečka z ptačí perspektivy má své nezaměnitelné kouzlo.

Celý zážitek ...

Pardubice
1.9 km
Romantický let v balónu pro dva
Jiné atrakce

Vydejte se do oblak v proutěném koši pod obřím balónem, který pohání horký vzduch a vzdušné proudy. Let balónem je čistokrevná romantika a celý koš budete mít jen sami pr...

Pardubice
4.9 km
Muzeum perníku
Jiné atrakce

Severně od Pardubic na úpatí Kunětické hory sídlí v Rábech v Lovčím zámečku z roku 1882 "Perníková chaloupka" se zajímavým Muzeem perníku.

Na návštěvníky tady čeká expoz...

Ráby
5.3 km
Vesecký kopec
Jiné atrakce

U obce Veská východně od Pardubic se na okraji lesního komplexu Bělobranská dubina rozkládá Vesecký kopec. Chráněné území bývalo kdysi se svými 20 metry nejvyšším a nejty...

Sezemice
5.6 km
Hrad Kunětická Hora
Hrady a zámky

V severovýchodních Čechách nedaleko od Pardubic stojí na kopci stejného jména hrad Kunětická Hora, známý z televizního seriálu Arabela.

Hrad byl vystavěn v první polovin...

Ráby