Kontakt
  • Lázeňská 48/41, Karviná
Popis atrakce

V části města Karviná – Darkov na vás čekají lázně, jejichž součástí je Svět vitality – centrum odpočinku, relaxace a cesty k pevnému zdraví. Najdete tady bazénovou a saunovou část.

V té bazénové je pro vás připraven sladkovodní plavecký bazén dlouhý 20 metrů s vodou vyhřívanou na 31°C. Bazén slouží jak k rehabilitaci, tak ke kondičnímu plavání. Zarelaxovat si naopak můžete ve whirpoolech s vodou o příjemné teplotě 36°C. Jen o stupínek chladnější je jodobromový bazén s přírodní léčivou vodou solankou, která se čerpá z hloubky až 1 100 metrů pod zemským povrchem.

Saunový svět nabízí hned několik druhů saun: parní, klasickou finskou, ifrasaunu a dokonce také kryokomoru. Využít tady můžete také solárium.

provozní doba a vstupné

Mapa
Turistická mapa (GPS 49.867, 18.56162)
Google mapy (navigace)

Nejbližší tipy na výlet v okolí Svět Vitality Lázně Darkov

1.3 km
Koupaliště Karviná
Koupání

Na koupališti v Karviné najdete tři bazény. Víceúčelový bazén má část plaveckou dlouhou 25 metrů a část s atrakcemi, jako jsou perličková masáž, stěnová masáž, tobogan a ...

Karviná
2.1 km
Zámek Fryštát
Hrady a zámky

V Karviné-Fryštátě stojí na místě původního dřevěného hradu pravděpodobně z přelomu 13. a 14. století sídlo knížecího rodu Piastovců.

Na počátku 16. století byl zámek Fry...

Karviná
9.0 km
Archeopark Chotěbuz - Podobora
Muzea a historie

Ve slezské Chotěbuzi na samé hranici Česka s Polskem se nachází rekonstrukce slovanského sídliště z období od poloviny 8. až do 11. století, Archeopark Chotěbuz – Podobor...

Chotěbuz
13.7 km
Kotulova dřevěnka
Muzea a historie

V Havířově v Moravskoslezském kraji stojí roubená dřevěnka z roku 1781, která je domovem zajímavé expozice.

Kotulovu dřevěnku, která patří k nejstarším lidovým stavbám v ...

Havířov