Kontakt
  • Medkovy Kopce 35, Hlinsko
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.

Peklo v Hlinsku nabízí originální výlet pro rodinu i jednotlivce. Tento unikátní podnik je zcela zařízen v pekelném stylu, který si zaslouží vaši pozornost. Peklo je stavba, která sahá do hloubky 12 metrů pod zemí, kde se nachází stovky chodeb a jeskyní. Stavba se pak zvedá až osm metrů vzhůru ke nebesům.

Prohlídky Pekla trvají 90 minut a nabízejí zábavu pro malé i velké hříšníky. Během prohlídky vás provází čerti, kteří vás provedou různými částmi Pekla, jako je Mučírna, Pekelný šenk, Čertokavárna a Chodbička hříchů. Součástí prohlídky je také divadelní představení, které vás zcela určitě nezklame. Nudit se rozhodně nebudete!

Během letních prázdnin a víkendů můžete využít i doplňkový program, který Peklo nabízí. V tomto programu vás čerti seznámí s pekelnou pražírnou kávy, kterou si můžete vychutnat v romantické kavárně. Kromě toho zde najdete i botanickou zahradu, která je rovněž součástí doplňkového programu. Celý program trvá zhruba 40 minut.

Při návštěvě Pekla je nutné rezervovat si prohlídku předem. Pekelníci také prosí návštěvníky, aby se dostavili s 10 až 15 minutovým předstihem, kvůli vzdálenému parkovišti, které je od Pekla vzdálené 400 metrů.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Hlinsko (okres Chrudim)
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.77672, 15.9459)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Pohádkové peklo Čertovina

2.6 km
Vojtěchovská rozhledna
Rozhledny

Asi 5 kilometrů od Hlinska u obce Vojtěchov na kopci nazývaném "Na Hrbovatkách" najdete v Železných horách Vojtěchovskou rozhlednu, vystavěnou teprve před několika lety.

...
Vojtěchov
3.2 km
Skanzen Betlém
Muzea a historie

V Hlinsku ve Ždárských vrších na Vysočině má svůj domov památková rezervace Betlém, jediné muzeum v přírodě v Pardubickém kraji.

Na návštěvníky čeká ve skanzenu Betlém s...

Hlinsko
3.6 km
Městské muzeum a galerie Hlinsko
Muzea a historie

Ve Žďárských vrších mezi Prahou a Brnem má své sídlo Městské muzeum a galerie Hlinsko, které - založeno ve druhé polovině 19. století - je nejstarším muzeem svého druhu v...

Hlinsko
4.3 km
Ski areál Hlinsko
Lyžování

V Hlinsku na Vysočině našlo svůj domov stejnojmenné lyžařské středisko. Ski areál Hlinsko si pro milovníky zimních sportů připravil tři uměle zasněžované a denně upravova...

Hlinsko
7.1 km
Památník vyhlazení osady Ležáky
Památníky

V Miřeticích u Chrudimi ve východních Čechách se nachází památník, který připomíná tragickou událost, jež se tady odehrála 24. června 1942.

Památník vyhlazení obce Ležák...

Miřetice
7.4 km
Tandemový seskok padákem Skuteč
Adrenalinové atrakce

Vychutnejte si okolo 45 sekund volného pádu a poté až deset minut krásného vyhlídkového letu s padákem. Nejenom, že vyzkoušíte něco úplně nového, ale také získáte zážitek...

Skuteč
8.0 km
Žulová stezka Horkami
Turistika

Západně od obce Skuteč jižně od Pardubic se k nebi zvedá žulové návrší, kterému se odjakživa říkalo Horky. V minulosti se tady žula těžila ve spoustě menších i větších lo...

Skuteč
8.0 km
Skanzen na Veselém Kopci
Muzea a historie

V obci Vysočina se na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů rozkládá jediná rozsáhlejší expozice lidového stavitelství v přírodě ve východních Čechách.

Skanzen na Ves...

Vysočina