Koupaliště Divoká Šárka

Kontakt
  • Divoká Šárka 8/2, Liboc, Praha

Koupaliště Divoká Šárka

Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.

V Šáreckém údolí v Praze najdete koupaliště s dvěma bazény pro plavce a pro ty, kteří preferují mělkou vodu, je zde k dispozici i brouzdaliště pro děti. Co je však zvlášť zajímavé, je fakt, že bazény jsou napájeny přírodní pramenitou vodou Šáreckého potoka, což dodává tomuto místu jedinečnou atmosféru.

Jedním z hlavních lákadel tohoto koupaliště je tobogan, který přináší nejen dětem, ale i dospělým mnoho radosti a zábavy. Děti zde také najdou spoustu dalších atrakcí, jako je dětský hrad, houpačky, skluzavky či trampolína. Pro sportovce jsou připraveny další možnosti, jako je stolní tenis, ruské kuželky nebo nohejbal a volejbal na uzavřeném hřišti.

Kromě skvělého vyžití ve vodě a na hřišti je samozřejmostí i dostatečné množství sociálních zařízení a uzamykatelných kabinek. Tímto je zajištěno pohodlí a soukromí pro všechny návštěvníky. A aby se nikdo nemusel trápit hladem či žízní, je zde také občerstvení, které nabízí široký výběr jídel a nápojů.

Přijďte si užít letního dne plného radosti a zábavy na kopalište Divoká Šárka.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Praha
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.09919, 14.31946)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Koupaliště Divoká Šárka

0.2 km
Vyhlídka Dívčí skok
Rozhledny

V západní části Přírodního parku Šárka severozápadně od centra hlavního města Prahy se nachází vyhlídka Dívčí skok. Stojí na nejvyšším bodě Divoké Šárky, a tak není divu,...

Praha - Liboc
0.3 km
Hradiště Šárka
Turistika

V západní části Prahy v přírodním parku Šárka si na své přijdou zejména milovníci historie. Ti se tady mohou těšit na významné hradiště raného středověku, známé jako Šáre...

Praha - Liboc
1.1 km
Přírodní koupaliště Džbán
Koupání

V přírodním areálu v Šáreckém údolí v Praze se nachází koupaliště Džbán. Za horkých letních dní tady najdete osvěžení ve vodě, jejíž kvalita je pravidelně kontrolována.

...
Praha - Vokovice
3.4 km
Muzeum populární hudby
Muzea a historie

V Praze na Břevnově se v kulturním centru Kaštan nachází zajímavé muzeum, které potěší především příznivce populární hudby.

PopMuseum vzniklo v roce 2000 a v rámci své s...

Praha - Břevnov
3.5 km
Aktivní lesopark Řepy
Jiné atrakce

V pražských Řepích v západní části hlavního města našlo svůj domov rozsáhlé hřiště pod širým nebem, které ocení hlavně rodiny s dětmi.

Aktivní lesopark Řepy, otevřený v ...

Praha - Řepy
3.6 km
Přírodní koupaliště Motol
Koupání

V pražském Motole najdete přírodní nádrž s protékající vodou a písčitým, postupně se svažujícím dnem.

Relaxovat tady můžete na rozlehlých travnatých plochách, k dispozic...

Praha - Motol
3.7 km
Relaxační centrum Nemocnice Homolka
Koupání

V areálu Nemocnice Na Homolce v Praze najdete Relaxační centrum, z jehož služeb si vybere opravdu každý. Zaplavat si tady můžete v 25metrovém bazénu s proměnlivou hloubko...

Praha - Motol
4.3 km
Müllerova vila
Muzea a historie

V Pražských Střešovicích se skrývá jedinečné místo, luxusní funkcionalistická vila postavená slavným architektem Adolfem Losem. Müllerova (nebo také Loosova) vila byla po...

Praha - Střešovice