Kontakt
  • Kozelkova 898, Chlumec nad Cidlinou
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 1 hodina.
Časová náročnost je přibližně 1 hodina.

V Chlumci nad Cidlinou mezi Poděbrady a Hradcem Králové se nachází největší zábavní park ve východních Čechách. Na 110 tisících metrech čtverečních se tady nachází desítky atrakcí, modelů a aktivit, ze kterých si vybere celá rodina.

Fajnpark je novým konceptem zábavního parku, kde se návštěvníci mohou těšit na více než 40 atrakcí včetně simulace chůze na Měsíci, království obřího hmyzu Hmyzákov, dinosauří park, sopečnou skluzavku nebo vodní děla. Na zájemce o prehistorii tady čeká přes 30 modelů dinosaurů a obřího hmyzu, které se nejen pohybují, ale také vydávají zvuky a se kterými je možné blíže se seznámit prostřednictvím naučné stezky.

I dospělí si užijí Hopsálkov, největší venkovní trampolínové centrum u nás, nebo Safari Cars, hlavně těm nejmenším se pak bude líbit Zvířátkov, kde si mohou pohladit a nakrmit třeba ovce, klokany, oslíky nebo daňky, Miniměsto s domky a různými druhy odrážedel nebo autodráha s Ufo Cars.

V areálu se v průběhu roku pořádá celá řada vystoupení a akcí pro děti všech věkových kategorií a k dispozici jsou tady také stánky s občerstvením.

Parkování je zajištěno a snadno se sem dostanou i ti, kteří nemají vlastní dopravu: od chlumecké železniční stanice je to sem pěšky jen 1,5 kilometru.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Chlumec nad Cidlinou
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.17038, 15.46036)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Zábavní Fajnpark

1.2 km
Městské muzeum Loreta
Muzea a historie

V Chlumci nad Cidlinou ve východních Čechách najdou příznivci poznání v areálu bývalého kláštera zajímavé vlastivědné muzeum.

Městské muzeum Loreta shromažďuje přirodově...

Chlumec nad Cidlinou
1.4 km
Zámek Karlova Koruna
Hrady a zámky

V Chlumci nad Cidlinou na místě bývalé tvrze byl v první polovině 18. století Františkem Ferdinandem Kinským vystavěn zámek, který je dnes považován za jednu z nejdůležit...

Chlumec nad Cidlinou
2.1 km
Koupaliště Chlumec nad Cidlinou
Koupání

Koupaliště, které před několika lety prošlo velkou rekonstrukcí, se nachází na soutoku řek Cidliny a Bystřice. Návštěvníci zde najdou velký bazén o rozměrech 55 krát 50 m...

Chlumec nad Cidlinou
5.5 km
Rozhledna Kosice
Rozhledny

V Kosicích u Chlumce nad Cidlinou západně od Hradce Králové ve východních Čechách si na své přijdou hlavně ti, kteří se chtějí pokochat hezkými výhledy.

Na uměle vytvoře...

Kosice
6.4 km
Biopark Štít
Zoologické a botanické zahrady

Ve Štítě 6 kilometrů jižně od Chlumce nad Cidlinou se ve východních Čechách nachází soukromá farma pro chov exotických i domácích zvířat ohrožených vyhynutím.

Biopark Š...

Klamoš
8.2 km
Městské muzeum Nový Bydžov
Muzea a historie

V Novém Bydžově, jen co by kamenem dohodil na západ od Hradce Králové, má svůj domov muzeum, založené už v roce 1888.

Muzeum sídlí v nádherné secesní budově na hlavním n...

Nový Bydžov
8.6 km
Koupaliště Nový Bydžov
Koupání

Novobydžovské koupaliště nabízí svým návštěvníkům velký plavecký bazén o délce 50 metrů a bazén pro děti. Mezi atrakcemi najdete dvě 17metrové skluzavky, vířivé masážní l...

Nový Bydžov
13.2 km
Rozhledna Polní Chrčice
Rozhledny

U obce Polní Chrčice mezi Prahou a Hradcem Králové byla v úpatí kopce Stráň v nadmořské výšce 249 metrů v roce 2013 postavena pěkná rozhledna.

Dřevěná a ocelová rozhledn...

Polní Chrčice