Kontakt
  • GPS: 50.20379, 15.89261
Popis atrakce

Osvěžující koupání v letních horkých dnech nabízí jeden z největších rybníků v královéhradeckém kraji. Kromě toho, že si ve Stříbrném rybníce dobře zaplavete, můžete tady relaxovat a opalovat se na prostorné písečné pláži s pozvolným vstupem do vody. Na své si tady přijdou i příznivci nudismu.

Kromě toboganu tady najdete také půjčovnu loděk, šlapadel, kajaků a paddleboardů, ve kterých se můžete projet po hladině.

Samozřejmostí jsou sociální zařízení a převlékací kabinky a také možnost dát si ve stánku něco dobrého k jídlu nebo pití.

V okolí rybníka najdete Adrenalin centrum, kde si užije spoustu zábavy celá rodina, a to v lanovém parku, vodním centru nebo s atrakcemi, jako jsou foukačky, házecí hry, lukostřelba nebo lezecká stěna.

Bude-li se vám u Stříbrného rybníka líbit, ubytujte se v místním kempu, a to buď ve stanu, karavanu nebo třeba v chatce.

ubytování Hradec Králové
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.20379, 15.89261)
Google mapy (navigace)
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Stříbrný rybník

3.6 km
Wellness studio Flošna
Koupání

V Hradci Králové na vás kromě stejnojmenného venkovního koupaliště čeká Wellness studio Flošna, kde si odpočinete, zbavíte se stresu a zapracujete na svém zdraví.

Připra...

Hradec Králové
3.6 km
Koupalište Flošna
Koupání

V Hradci Králové najdete komplex koupaliště Flošna, na kterém si na své přijde celá rodina. Voda je vyhřívaná na 26-28°C, takže se tady vykoupete i za chladnějšího počasí...

Hradec Králové
4.6 km
Muzeum východních Čech
Muzea a historie

V Hradci Králové najdou návštěvníci v secesní budově z počátku 20. století muzeum, věnované oblasti východních Čech.

Muzeum východních Čech bylo založeno už v roce 1880,...

Hradec Králové
4.7 km
Aquacentrum Hradec Králové
Koupání

V královéhradeckém aquacentru si každý najde to své. 50metrový plavecký bazén je propojen s městskými lázněmi, kde na vás čeká rekreační bazén s vlnobitím a 82metrovým to...

Hradec Králové
4.8 km
Vodní elektrárna Hučák
Technické památky

Na počátku 20. století rozhodla městská rada Hradce Králové o stavbě vodní elektrárny na řece Labi. Elektrárna byla vybudována na labském „Hučavém" jezu, podle kterého ta...

Hradec Králové
5.4 km
Muzem sdělovací a zabezpečovací techniky
Muzea a historie

Hradec Králové ve východních Čechách je domovem zajímavého muzea, kde si přijdou na své především techničtěji založení návštěvníci.

Muzeum sdělovací a zabezpečovací tech...

Hradec Králové
6.6 km
Podorlický skanzen Krňovice
Muzea a historie

V Třebechovicích pod Orebem u Hradce Králové má ve východních Čechách svůj domov Podorlický skanzen Krňovice.

Na návštěvníky tady čeká celá řada staveb, a to jak těch ve...

Třebechovice pod Orebem
7.3 km
Třebechovické muzeum betlémů
Muzea a historie

V Třebechovicích pod Orebem východně od Hradce Králové sídlí ve zbrusu nové budově muzeum, jehož historie sahá až do 20. let minulého století.

V Třebechovickém muzeu Bet...

Třebechovice pod Orebem