Kontakt
  • GPS: 50.20526, 15.84248
Popis atrakce

V Hradci Králové najdete komplex koupaliště Flošna, na kterém si na své přijde celá rodina. Voda je vyhřívaná na 26-28°C, takže se tady vykoupete i za chladnějšího počasí.

Na návštěvníky tady čekají hned tři bazény: 50metrový plavecký bazén, rekreační bazén s atrakcemi a divokou řekou a dětský bazén se skluzavkou. Mezi hlavní atrakce patří nepochybně tobogany: pro milovníky adrenalinu je tady skluzavka Jump, chybět nesmí klasický tobogan ani tobogan dušový, na kterém se jezdí na nafukovacích kolech, a to třeba i ve dvojicích.

Sportovci na Flošně nebudou vědět, kam dřív skočit: k dispozici jim jsou totiž aquazorbing, zumba, aquaerobic, dva kurty na plážové sporty, ale také squash, bowling a fitness centrum.

Děti se vydovádí v dětském koutku s prolézačkami, houpacími atrakcemi a malou tělocvičnou se skluzavkou.

Až vám ze všech těch aktivit vyhládne, zaskočte do restaurace, kde vám kromě klasikého jídelního lístku nabídnou polední menu. K dispozici jsou vám také letní altán a bufet na terase.

ubytování Hradec Králové
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.20526, 15.84248)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Koupalište Flošna

0.0 km
Wellness studio Flošna
Koupání

V Hradci Králové na vás kromě stejnojmenného venkovního koupaliště čeká Wellness studio Flošna, kde si odpočinete, zbavíte se stresu a zapracujete na svém zdraví.

Připra...

Hradec Králové
0.3 km
Botanická zahrada léčivých rostlin
Zoologie a botanika

V centru Hradce Králové se v rámci areálu Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy nachází jedinečná Botanická zahrada léčivých rostlin.

Zahrada byla založena v roce 19...

Hradec Králové
1.2 km
Muzeum východních Čech
Muzea a historie

V Hradci Králové najdou návštěvníci v secesní budově z počátku 20. století muzeum, věnované oblasti východních Čech.

Muzeum východních Čech bylo založeno už v roce 1880,...

Hradec Králové
1.2 km
Vodní elektrárna Hučák
Technické památky

Na počátku 20. století rozhodla městská rada Hradce Králové o stavbě vodní elektrárny na řece Labi. Elektrárna byla vybudována na labském „Hučavém" jezu, podle kterého ta...

Hradec Králové
1.4 km
Aquacentrum Hradec Králové
Koupání

V královéhradeckém aquacentru si každý najde to své. 50metrový plavecký bazén je propojen s městskými lázněmi, kde na vás čeká rekreační bazén s vlnobitím a 82metrovým to...

Hradec Králové
1.7 km
Přírodovědné centrum
Zoologie a botanika

Jen co by kamenem dohodil od Jiráskových sadů v Hradci Králové, se nachází Přírodovědné centrum provozované ve spolupráci Základní školy Bezručova a pobočného spolku Zákl...

Hradec Králové
1.7 km
Obří akvárium
Zoologie a botanika

Nedaleko od centra Hradce Králové ve východních Čechách čeká na návštěvníky Obří akvárium. Svůj název nedostalo nadarmo - se svými 130 tisíci litry vody se totiž jedná o ...

Hradec Králové
2.4 km
Muzem sdělovací a zabezpečovací techniky
Muzea a historie

Hradec Králové ve východních Čechách je domovem zajímavého muzea, kde si přijdou na své především techničtěji založení návštěvníci.

Muzeum sdělovací a zabezpečovací tech...

Hradec Králové