Kontakt
  • Na Vyhlídce 56/10, Mariánské Lázně
Popis atrakce

Lido je přírodní koupaliště nedaleko Mariánských Lázní. Pro návštěvníky je kromě skvělého koupání připravena půjčova loděk a šlapadel, ale také sportovního vybavení na badminton nebo stolní tenis. Sportovci mohou dále využít nohejbalové a volejbalové hřiště a dva kurty na plážový volejbal.

Odpočinete si a opálíte se na rozlehlých travnatých nebo písečných plážích a hlad i žízeň zaženete v místní restauraci a kiosku, které nabízí především rychlé občerstvení, ale také zmrzlinu.

Na břehu Lida se můžete i ubytovat, a to ve dvou- a čtyřlůžkových bungalovech.

ceník vstupného

Mapa
Turistická mapa (GPS 49.94337, 12.68993)
Google mapy (navigace)

Nejbližší tipy na výlet v okolí Koupaliště Lido u Mariánských Lázní

3.5 km
Rozhledna Hamelika
Rozhledny

Nedaleko centra Mariánských Lázní stojí na vrcholku stejnojmenného kopce v Tepelské vrchovině rozhledna Hamelika, někdy nazývaná také Panorama.

Výhledy z 20 metrů vysoké ...

Mariánské Lázně
3.8 km
Rozhledna na Panském vrchu
Rozhledny

Nad obcí Drmoul u Mariánských Lázní se vypíná kopec Panský vrch, na kterém stojí stejnojmenná rozhledna, vystavěná teprve před několika lety.

Z 55 metrů vysoké telekomuni...

Drmoul
3.9 km
Wellness centrum hotelu Hvězda
Koupání

V Mariánských Lázních se nachází čtyřhvězdičkový tradiční lázeňský hotel Hvězda. Nabídka léčebných procedur založených na minerální vodě z Karolínina, Rudolfova a Křížové...

Mariánské Lázně
4.0 km
Městské muzeum Mariánské Lázně
Muzea a historie

Na Goethově náměstí v Mariánských Lázních na západě Čech sídlí v klasicistním domě z počátku 19. století zajímavé městské muzeum.

Návštěvníci se tady mohou těšit hned na ...

Mariánské Lázně