Kontakt
  • GPS: 49.47534, 16.16726
Popis atrakce

Nedalko Zvole jen co by kamenem dohodil od Bystřice nad Pernštejnem a Nového Města na Moravě stojí největší zábavní areál u nás.

Zábavní areál Šikland nabízí hned několik samostatných areálů. Tím největším je Šiklův mlýn s westernovým městečkem, dále pak Motorsport military offroad areál a nakonec Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce.

V Šiklově mlýně na návštěvníky čekají kromě zábavy ve westernovém stylu také aquapark, zoopark a další atrakce. Na denním pořádku jsou tady divadelní představení, taneční vystoupení nebo ohňové show.

Na offroad dráze si pak přijdou na své zejména příznivci adrenalinových sportovních zážitků a milovníci motorek, terénních aut, bojových vozidel nebo paintballu.

Kdo se nebojí, měl by vyrazit do Draxmooru se strašidelně-fantastickou expozicí, 3D kinem, strašidelným výtahem a nádvořím s domečky na kuřích nožkách.

Samozřejmostí jsou občerstvení a ubytování pro ty, kteří nebudou mít zábavy za jeden den ještě dost.

Areál a offroad dráha jsou pro veřejnost otevřeny v době letních prázdnin, v červenci a srpnu, a také při speciálních událostech, jako je například Silvestr. Na Strašidelný zámek je možné podívat se od května do září.

Může se Vám hodit: ubytování Zvole (okres Žďár nad Sázavou)
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.47534, 16.16726)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Zábavní areál Šikland

6.0 km
Zřícenina hradu Mitrov
Zříceniny

Asi 2 kilometry od městečka Strážek u Velké Bíteše na střední Moravě se nachází zřícenina hradu Mitrov. Hrad byl vystavěn ve 13. století, vystřídalo se na něm několik maj...

Strážek
8.0 km
Lyžařský vlek Věžná
Lyžování

U obce Věžná nedaleko Bystřice nad Pernštejnem se na pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje nachází v nadmořské výšce 550 metrů stejnojmenný lyžařský vlek.

Na lyžaře a ...

Věžná
8.7 km
Městské muzeum Bystřice nad Pernštejnem
Muzea a historie

Na Moravském náměstí v Bystřici nad Pernštejnem sídlí muzeum, založené v roce 1955 a po dlouhé rekonstrukci znovu otevřené v roce 2007.

Na návštěvníky čeká v Bystřici ro...

Bystřice nad Pernštejnem
9.9 km
Ski areál Nutrie
Lyžování

V Nedvědici u hradu Pernštejna se na hranici Vysočiny a Jihomoravského kraje nachází malé lyžařské středisko. Ski areál Nutrie nabízí příznivcům zimních sportů dvě sjezdo...

Nedvědice
10.4 km
Trenckova rokle v údolí řeky Bobrůvky
Turistika

U Drahonína mezi Brnem a Novým Městem na Moravě se na hranici Jihomoravského kraje a kraje Vysočina nachází v údolí řeky Loučka a Bobrůvka Trenckova rokle.

Trenckova ro...

Drahonín
10.6 km
Vyhlídka Mařenčino loubí
Turistika

U Nedvědice severně od Brna si na své přijdou především milovníci hezkých výhledů. Jen co by kamenem dohodil od známého hradu Pernštejna, tady na ně totiž čeká pěkná vyhl...

Nedvědice
11.3 km
Hrad Pernštejn
Hrady a zámky

Na Českomoravské vrchovině stojí nedaleko stejnojmenné osady gotický hrad Pernštejn, jeden z nejvýznamnějších moravských hradů.

Pernštejn byl vystavěn v polovině 13. sto...

Nedvědice
11.7 km
Horácké muzeum
Muzea a historie

V Novém Městě na Moravě na Vysočině má v budově renesanční radnice ze 16. století svoje sídlo jedno z nejstarších muzeí v regionu.

Horácké muzeum si pro své návštěvníky ...

Nové Město na Moravě