Kontakt
  • U koupaliště 160, Český Dub
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.

Přírodní koupaliště Český Dub je místem, kde návštěvníci mohou najít nejen příjemné osvěžení v horkých letních dnech, ale také spoustu dalších aktivit. Jak už název napovídá, koupaliště je obklopeno přírodou, což přidává na jeho jedinečné atmosféře. Je to skvělé místo pro ty, kteří si chtějí užít trochu odpočinku a klidu, aniž by museli opustit město.

Areál koupaliště nabízí řadu možností pro sportovní vyžití. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hřiště, které je součástí areálu. K dispozici je také hřiště na plážový volejbal pro ty, kteří si chtějí zahrát tuto oblíbenou letní hru. Pro fanoušky fitness je připraveno workoutové hřiště.

Neméně důležitou součástí koupaliště je restaurace, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu nebo se jen tak osvěžit. Restaurace nabízí široký výběr jídel a občerstvení.

Rádi bychom však upozornili, že koupání je zde na vlastní nebezpečí. Bezpečnost návštěvníků je pro nás samozřejmě velmi důležitá, ale každý by měl být opatrný a dbát na své vlastní bezpečí. Při vstupu na koupaliště se neplatí vstupné, takže si ho může užít kdokoli, bez ohledu na svůj rozpočet.

Pro ty, kteří by se chtěli zdržet déle, je zde také možnost ubytování. K dispozici je kemp a také apartmány pro ty, kteří hledají trochu větší pohodlí. Bez ohledu na to, zda jste tady jen na jednodenní výlet nebo plánujete zůstat déle, toto přírodní koupaliště je skvělou volbou pro relaxaci a zábavu.

Areál koupaliště je otevřen pro veřejnost v sezóně od 1. května do 30. září.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Český Dub
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.6548, 15.00551)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Přírodní koupaliště Český Dub

1.1 km
Podještědské muzeum
Muzea a historie

V Českém Dubu u Jablonce nad Nisou v severních Čechách sídlí v novorenesanční Blaschkově vile z let 1880-81 Podještědské muzeum.

Návštěvníci se tady mohou těšit jak na s...

Český Dub
5.6 km
Rozhledna Rašovka
Rozhledny

Na okraji osady Rašovka jižně od Liberce najdou návštěvníci severních Čech na Ještědském hřebeni v nadmořské výšce 610 metrů první soukromou zděnou rozhlednu u nás.

Rozh...

Šimonovice
5.7 km
Lesopark Horka a naučné stezky
Jiné atrakce

Jižně od Světlé pod Ještědem v severních Čechách se rozkládá lesopark Horka se sítí naučných tabulí a zábavnými aktivitami pro celou rodinu.

Lesopark Horka je volnočaso...

Světlá pod Ještědem
6.4 km
Nový prales nedaleko Ještědu
Turistika

U obce Světlá pod Ještědem u severočeského Liberce se k nebi vypíná dominanta oblasti, hora Ještěd s vysílačem. V jeho zalesněných svazích vzniká na oploceném pozemku les...

Světlá pod Ještědem
6.4 km
Naučná stezka po stopách Karolíny Světlé
Turistika

Ve Světlé pod Ještědem jihozápadně od Liberce se návštěvníci severních Čech mohou projít pěknou přírodou a ještě se u toho seznámit se slavnou českou spisovatelkou 19. st...

Světlá pod Ještědem
6.7 km
Javorník - 684 m n.m.
Turistika

U Hodkovic nad Mohelkou jižně od Liberce v severních Čechách se k nebi tyčí Javorník. Hora s vrcholem v nadmořské výšce 684 metrů nabízí netradiční restauraci i dílčí výh...

Hodkovice nad Mohelkou
6.7 km
Zámek Sychrov
Hrady a zámky

V severních Čechách nedaleko Liberce se ve stejnojmenné obci nachází zámek Sychrov.

Novogotické šlechtické sídlo z druhé poloviny 19. století vzniklo na místě původní go...

Sychrov
8.7 km
Vyhlídka Červený kámen
Turistika

U Světlé pod Ještědem, jen co by kamenem dohodil od Liberce, se v Ještědském hřebeni k nebi vypíná vyhlídka Červený kámen. Ty, kteří sem vystoupají, místo odmění překrásn...

Světlá pod Ještědem