Kontakt
  • Bohumileč 4, Sezemice
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.

V Sezemicích východně od Pardubic se bude líbit nejen rodinám s dětmi, na které tady čeká westernová farma, chovající kromě koní také další hospodářská zvířata.

WesternFarm Alvero nabízí ustájení a výcvik koní, ale také výuku a samozřejmě vyjížďky do okolí pro začátečníky i zkušené jezdce. Nechybí ale ani jízdy kočárem. Kdo má zájem o celodenní nebo i vícedenní výlet na koních, je v Sezemicích také na správném místě, musí se ale předem zúčastnit "rychlokurzu", aby věděl, jak s koněm správně zacházet a ovládat ho.

Na farmu mohou přijet také ti, kdo by si tu chtěli večer posedět a ugrilovat obklopení zvuky zvířat, a dokonce je možné tady i přenocovat.

Snadno se sem přitom dostanou úplně všichni: parkování je samozřejmostí, do Sezemic ale jezdí také autobus, a tak za koňmi mohou vyrazit i ti, kteří nemají k dispozici vlastní dopravu.

Může se Vám hodit: ubytování Sezemice (okres Pardubice)
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.0977, 15.85518)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí WesternFarm Alvero

3.6 km
Hrad Kunětická Hora
Hrady a zámky

V severovýchodních Čechách nedaleko od Pardubic stojí na kopci stejného jména hrad Kunětická Hora, známý z televizního seriálu Arabela.

Hrad byl vystavěn v první polovin...

Ráby
4.4 km
Muzeum perníku
Jiné atrakce

Severně od Pardubic na úpatí Kunětické hory sídlí v Rábech v Lovčím zámečku z roku 1882 "Perníková chaloupka" se zajímavým Muzeem perníku.

Na návštěvníky tady čeká expoz...

Ráby
5.8 km
Vesecký kopec
Jiné atrakce

U obce Veská východně od Pardubic se na okraji lesního komplexu Bělobranská dubina rozkládá Vesecký kopec. Chráněné území bývalo kdysi se svými 20 metry nejvyšším a nejty...

Sezemice
7.7 km
Zážitkový let balónem
Adrenalinové atrakce

Balónové létání je romantika a dobrodružství v jednom zážitku. Vidět pole, lesy, hrady, jezera a městečka z ptačí perspektivy má své nezaměnitelné kouzlo.

Celý zážitek ...

Pardubice
7.9 km
Koupaliště Cihelna
Koupání

V Pardubicích najdete 50metrový plavecký bazén, skokanský bazén s můstkem, relaxační bazén a bazén pro děti. Těšte se na atrakce, jako jsou 25 metrů dlouhé paralelní sklu...

Pardubice
8.4 km
Východočeské muzeum na zámku v Pardubicích
Hrady a zámky

Ve východočeských Pardubicích stojí zámek, který je domovem městského muzea.

Pardubický zámek se nachází na místě panského sídla ze 13. a vodního hradu ze 14. století. V...

Pardubice
8.5 km
Rybník Hluboký
Koupání

Nedaleko centra města Holice se rozkládá rybník Hluboký s písčitými i travnatými plážemi. Hned u něj je bazén s pitnou vodou určený pro děti.

Na aktivně založené návštěv...

Holice
8.6 km
Pohádková stezka Královéhradeckými lesy
Turistika

Městské lesy jižně od centra Hradce Králové by si neměly nechat ujít hlavně rodiny s dětmi, na které tady čeká hezká pohádková stezka. Jedinečná pohádková stezka vede krá...

Hradec Králové