Kontakt
  • Otín 185, Jindřichův Hradec
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 1 hodina.
Časová náročnost je přibližně 1 hodina.

Sport Park v Jindřichově Hradci, nacházející se nedaleko obce Otín, je rozlehlý areál s plochou 5,3 ha, který byl proměněn v kreativní prostor pro sport a rekreaci. Jedná se o ideální místo pro aktivní vyžití a relaxaci na čerstvém vzduchu, kde můžete strávit příjemné odpoledne s rodinou nebo pořádat různé sportovní akce.

Jednou z hlavních atrakcí Sport Parku je fotbalgolf, který se může pochlubit 18 originálními drahami o celkové délce 1168 m a rozkládá se na ploše přibližně 3 ha. Tato hra je kombinací fotbalu a golfu, přičemž cílem je kopnout fotbalový míč do jamky na co nejméně pokusů. Fotbalgolf je zábavný a originální sport, který si užijí účastníci všech věkových kategorií a schopností.

Kromě toho Sport Park myslí i na cyklistické nadšence, pro něž byly vybudovány dvě specializované tratě. Pro děti je připraven dětský trail s množstvím zatáček, boulí a lavic, které jsou ideální pro zdokonalení jízdních dovedností. Zkušenější bikeři se mohou těšit na profi trať, kde mohou otestovat své schopnosti a užít si pocit z náročnější jízdy a skoků.

Nedílnou součástí našeho Sport Parku je kryté ohniště s posezením, dětské hřiště, pláž, terasa a občerstvení.

Je třeba poznamenat, že Sport Park je otevřen pouze v letní sezóně a v zimě zůstává zavřený. Tento areál je tedy perfektní destinací pro ty, kteří hledají možnost aktivního odpočinku během teplých měsíců roku.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Jindřichův Hradec
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.13641, 15.03264)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí SportPark R&F

1.2 km
Aquapark Jindřichův Hradec
Koupání

V Jindřichově Hradci najdete krytý plavecký bazén a venkovní koupaliště. Ve vnitřní části na návštěvníky čeká 25 metrů dlouhý plavecký bazén se šesti drahami, relaxační b...

Jindřichův Hradec
2.2 km
Muzeum Jindřichohradecka
Muzea a historie

V Jindřichově Hradci v jihovýchodních Čechách má svůj domov rozsáhlé Muzeum Jindřichohradecka.

Náštěvníci se tady mohou těšit na celou řadu stálých expozic, v rámci kter...

Jindřichův Hradec
2.4 km
Zámek Jindřichův Hradec
Hrady a zámky

V Jindřichově Hradci na soutoku Nežárky a Hamerského potoka stojí zámek, vystavěný na místě gotického hradu ze 13. století.

Později byl zámek přestavěn renesančně a násl...

Jindřichův Hradec
2.4 km
Úniková hra Nova domus exitus
Jiné atrakce

Úniková hra v centru Jindřichova Hradce Vás zavede do prostředí antikvariátu, nemusíte se ale bát, že budete celou hru hledat v knihách. Hra obsahuje klasické zámky i mén...

Jindřichův Hradec
2.5 km
Národní muzeum fotografie
Muzea a historie

V Jindřichově Hradci v jihovýchodních Čechách sídlí v prostorách renesanční jezuitské koleje z konce 16. století Muzeum fotografie a moderních obrazových médií.

Muzeum s...

Jindřichův Hradec
2.6 km
Obludiště
Jiné atrakce

V Dolní Pěně u Jindřichova Hradce v jihovýchodních Čechách si přijdou na své všichni, kteří se občas rádi pořádně ztratí.

Obdludiště, otevřené teprve v roce 2019, je nej...

Dolní Pěna
2.9 km
Jindřichohradecká úzkokolejka (přerušen provoz)
Technické památky

MOMENTÁLNĚ JE PROVOZ ÚZKOKOLEJNÝCH TRATÍ JHMD NA DOBU NEURČITOU PŘERUŠEN. FIRMĚ VYPRŠELA PLATNOST OSVĚDČENÍ O BEZPEČNOSTI PROVOZOVATELE DRÁHY.

Zažijte nezapomenutelný z...

Jindřichův Hradec
3.2 km
Zoopark Na Hrádečku
Zoologické a botanické zahrady

Mezi Horní a Dolní Pěnou u Jindřichova Hradce v jižních Čechách se návštěvníci mohou těšit na pěknou malou zoo. Rodinný zoopark Na Hrádečku je soukromou zoologickou zahra...

Horní Pěna