Kontakt
  • Dvůr Semtín 1, Olbramovice
Popis atrakce

U Olbramovic jižně od Prahy ve středních Čechách stojí na břehu rybníka Slavnič Spa a Wellness areál Čapí hnízdo. Na návštěvníky tady v krásné krajině bývalého Dvora Semtín jen 50 kilometrů od hlavního města čeká moderní rezort, kterému dominuje jízdárna připomínající čapí hnízdo.

Kdo si chce odpočinout, je na Čapím hnízdě na tom správném místě. K dispozici jsou tady parní lázeň, sanárium, zážitkové sprchy, Kneippův chodník, hydromasážní lůžka, vyhřívaný bazén s vodními prvky a venkovní terasa s vířivkou. Rezervovat si je pak možné také takzvané Romantic Spa s privátní saunou, ochlazovací kádí, venkovní vířivkou, hydro lůžkem a vanou pro dva.

Komu učaruje místní příroda, neměl by si nechat ujít prohlídku přilehlého Ekocentra s naučnou stezkou napříč biotopy a expozicemi hospodářských, volně žijících i exotických zvířat. Milovníci golfu si mohou odpálit pár míčků na devítijamkovém hřišti.

Čapí hnízdo nabízí také ubytování v pohodlných pokojích s terasou nebo balkonem i restauraci Lihovar, kde si hosté mohou vychutnat speciality světové kuchyně.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Olbramovice (okres Benešov)
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.68591, 14.65201)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Spa & Wellness Čapí hnízdo

0.1 km
Ekocentrum Čapí hnízdo
Zoologické a botanické zahrady

U Olbramovic jižně od Benešova ve středních Čechách bylo v roce 2012 veřejnosti otevřeno hezké Ekocentrum, kde si na své přijdou hlavně rodiny s dětmi.

Ekocentrum nabíz...

Olbramovice
5.3 km
Rozhledna Václavka Votice
Rozhledny

Ve středočeských Voticích stojí kostel svatého Václava s 35metrovou věží, přístupnou veřejnosti.

Kostel byl vystavěn už v 13. století, a tak je zážitkem už sama jeho pro...

Votice
5.7 km
Motýlárium Votice
Zoologické a botanické zahrady

Ve Voticích mezi Prahou a Táborem našlo svůj domov pěkné Motýlárium. Začalo vznikat v roce 2015 v chátrajících sklenících bývalého zahradnictví a dnes si tady návštěvníci...

Votice
5.7 km
Muzeum na zámku Vrchotovy Janovice
Muzea a historie

Ve středních Čechách v okrese Benešov stojí v městysi Vrchotovy Janovice stejnojmenný zámek.

Na místě zámku se už v 15. a 16. století nacházela vodní tvrz, v 18. století...

Vrchotovy Janovice
5.7 km
Naučná stezka Po stopách Sidonie Nádherné
Turistika

Ve Vrchotových Janovicích mezi Prahou a Táborem najdou návštěvníci středních Čech naučnou stezku nezvyklého jména - Po stopách Sidonie Nádherné.

Stezka spojuje Olbramov...

Vrchotovy Janovice
5.8 km
Exkluzivní řízení letadla na zkoušku
Adrenalinové atrakce

Milovníci létání, pozor! Odteď už nemusíte jen závidět ptákům a profesionálním pilotům, protože máte jedinečnou příležitost chopit se kniplu a na chvíli se stát skutečným...

Bystřice
5.8 km
Vyhlídkový let letadlem Benešov
Jiné atrakce

Představte si, jak sedíte v kokpitu letounu, cítíte vzrušení z rozjezdu po startovací dráze a následného odlepení od země. Srdce vám buší, když letadlo nabírá výšku a zač...

Bystřice
6.8 km
Naučná stezka Po stopách bitvy u Jankova
Turistika

U Jankova jižně od Benešova najdou návštěvníci středních Čech zajímavou naučnou stezku, která je seznámí s jednou z nejkrvavějších bitev třicetileté války, která tady kdy...

Jankov