Kontakt
  • GPS: 50.5971, 14.20476
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 1.5 hodiny.
Časová náročnost je přibližně 1.5 hodiny.

Náš ranč 3V se nachází na malebném místě, přímo na úpatí tří vrcholů. Název našeho ranče, 3V, je odvozen právě od těchto tří dominantních vrcholů, které tvoří nezapomenutelnou kulisu pro vaši návštěvu. Panoramatický výhled na okolní krajinu, kterou tvoří rozsáhlé louky a lesy plné zvěře, je zkrátka dechberoucí. Lesy jsou protkané sítí potůčků a kolem se tyčí kopce a impozantní sopečné skály.

Na našem ranči nabízíme různé aktivity a zážitky pro všechny věkové kategorie. Pro malé návštěvníky od 5 let máme připraveny kurzy ježdění na koni. Děti se u nás mohou seznámit s těmito nádhernými zvířaty a pod dohledem zkušených instruktorů se naučí základy ježdění. Samozřejmě se nezapomínáme věnovat ani dospělým. Pro ně máme v nabídce jak ježdění na jízdárně, tak vyjížďky do přírody.

Aktivity na našem ranči jsou přizpůsobeny vašim zkušenostem a kondici. Takže ať už jste zkušený jezdec, nebo jste na koni nikdy neseděli, u nás si jistě přijdete na své. Vyjížďky do přírody jsou oblíbené pro jejich kombinaci sportovní aktivity a úchvatných výhledů na krásy naší krajiny. Na koni můžete prozkoumat okolní louky, projezdit se lesem a obdivovat místní zvěř a dokonce se vydat až k potůčkům či kopečkům.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Třebušín
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.5971, 14.20476)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Ranč 3V

0.9 km
Hrad Kalich
Zříceniny

Na vrcholku kopce severně od obce Třebušín v severních Čechách najdou návštěvníci zříceninu hradu Kalich (německy Kelchberg). Hrad založil sám Jan Žižka v roce 1421, už n...

Třebušín
2.1 km
Ruiny hradu Panna
Zříceniny

U obce Řepčice, jen co by kamenem dohodil jihovýchodně od Ústí nad Labem, se k nebi vypínají ruiny hradu Panna. Pozůstatky hradu stojí na vrcholu stejnojmenného kopce s n...

Třebušín
2.1 km
Farma Zababeč
Koně, jezdectví

Farma se nachází kousek od Litoměřic na samotě Zababeč u obce Třebušín. Je situovaná v malebné přírodě v chráněnné krajinné oblasti. Na farmě se nachází plno tradičních d...

Třebušín
4.1 km
Zámek Ploskovice
Hrady a zámky

V Ústeckém kraji jen co by kamenem dohodil od Litoměřic stojí v Ploskovicích zámek stejného jména.

Zámek Ploskovice získal svoji stávající barokní podobu v první polovin...

Ploskovice
4.2 km
Sedlo - 726 m n. m.
Turistika

Sedlo je vrch nedaleko od Liběšic v Českém středohoří. Jedná se o relativně vysokou horu se dvěma výraznými vrcholy, která svým tvarem z dálky připomíná jezdecké sedlo.

...
Liběšice
5.6 km
Zubrnická museální železnice
Muzea a historie

V Zubrnici nedaleko Ústí nad Labem v severozápadních Čechách má svůj domov muzeum, kde si přijdou na své hlavně vlakoví nadšenci.

V zubrnické železniční stanici sídlí ma...

Zubrnice
5.9 km
Skanzen Zubrnice
Muzea a historie

V obci Zubrnice u Ústí nad Labem v severních Čechách se nachází nejmladší muzeum v přírodě u nás.

Skanzen Zubrnice vznikl na místě staré historické vesnice v kopcích Čes...

Zubrnice
6.9 km
Magnetovec - Skalní hřib
Turistika

Nedaleko od Velkého Března u Ústí nad Labem se v severozápadních Čechách nachází zajímavý skalní útvar, zvaný Magnetovec - Skalní hřib.

Bizarní bazanitový hřib, vysoký a...

Velké Březno