Kontakt
  • Rubeška 393/7, Vysočany , Praha
Popis atrakce

Vezměte děti, rodiče, partnery nebo kamarády a vydejte se do LC PROUD společně zažít příjemné chvíle. Lanové centrum PROUD je volnočasový areál, ve kterém naleznete především nízké a vysoké lanové překážky. Dále zde můžete najít lezeckou stěnu, lanovky, skoky. Programy jsou určeny pro návštěvníky již od 8 let věku.

Pokud je v provozní době napsáno Otevřeno na objednávku, je nutné si návštěvu areálu předem objednat. Programy, které není nutné předem objednat, jsou vhodné i pro: jednotlivce, dvojice nebo skupiny.

provozní doba a programy a ceny

Mapa
Turistická mapa (GPS 50.1108, 14.49398)
Google mapy (navigace)

Nejbližší tipy na výlet v okolí Lanové centrum PROUD Praha

2.2 km
Sportovní a rekreační areál Pražačka
Koupání

Na pražském Žižkově najdete Sportovní a rekreační areál Pražačka se spoustou možností pro sportovní vyžití i relaxaci. V krytém areálu jsou vám k dispozici 17metrový bazé...

Praha - Libeň
2.7 km
Aquapark Lagoon Letňany
Koupání

V pražských Letňanech na váš čekají 25metrový plavecký bazén se šesti drahami a atrakcemi, jako jsou boční masážní trysky, dnové masážní rošty a protiproudová tryska. Hla...

Praha - Letňany
2.9 km
Koupaliště Stírka
Koupání

V pražských Kobylisích najdete dva bazény – 42,5 metrů dlouhý plavecký bazén s jednou dráhou pro kondiční plavání a dětské brouzdaliště s vodním hřibem a skluzavkou.

Pro ...

Praha - Kobylisy
3.4 km
DOX - Centrum současného umění
Muzea a historie

V pražských Holešovicích sídlí v prostorách bývalé továrny multifunkční prostor DOX – Centrum současného umění.

Návštěvníci se tady mohou těšit na umělecké projekty, jeji...

Praha - Holešovice
NaVylet.cz