Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.
Časová náročnost je přibližně 2 hodiny.

Areál koupaliště Podbořany je jedním z nejoblíbenějších míst pro rekreaci a odpočinek ve městě. Nachází se v malebném prostředí na okraji města, kde můžete uprchnout od ruchu města a vychutnat si klid a pohodu. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro sportovní nadšence.

Hlavní atrakcí areálu je velký plavecký bazén o rozměrech 50x25 metrů. Tento bazén je ideální pro plavce všech úrovní, od začátečníků po pokročilé. Pro nejmenší návštěvníky je zde dětský bazén o rozměrech 18x10 metrů. Ten je bezpečný a ideální pro děti, které se teprve učí plavat nebo si chtějí jen hrát a bavit se ve vodě.

Koupaliště Podbořany nabízí také řadu dalších služeb a vybavení. Je zde sociální zázemí, kde se můžete převléknout a osprchovat. K dispozici je také občerstvení, kde si můžete zakoupit něco na jídlo a pití. Pro děti je připraven dětský koutek s různými hračkami a hrami.

Sportovní nadšence potěší dvě hřiště na plážový volejbal. Toto je skvělé místo pro setkání s přáteli nebo rodinou a pořádání přátelských zápasů.

Koupaliště Podbořany je skvělým místem pro relaxaci a zábavu pro celou rodinu. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají místo, kde mohou strávit příjemné chvíle v přírodě, a zároveň využít všech výhod moderního koupaliště.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Podbořany
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.22013, 13.41254)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Koupaliště Podbořany

1.0 km
Muzeum Podbořany
Muzea a historie

Muzeum Podbořany je skvělou destinací pro všechny milovníky historie. Nachází se v barokní budově bývalé radnice a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti Podbořanska. V ...

Podbořany
4.2 km
Vyhlídková věž na vrchu Rubín
Turistika

U Dolánek jižně od Chomutova najdou návštěvníci západních Čech vrch Rubín s pěknou vyhlídkou. Na kopci s nadmořskou výškou 352 metrů tady stojí osm metrů vysoká dřevěná v...

Podbořany
4.6 km
Zámek Krásný Dvůr
Hrady a zámky

V okrese Ústí nad Labem v obci Krásný Dvůr stojí stejnojmenný barokní zámek s klasicistními prvky.

Zámek vznikl na pozůstatcích renesanční vily ze 16. století a od polov...

Krásný Dvůr
4.8 km
Koupaliště Krásný dvůr
Koupání

V Krásném Dvoře na vás čeká koupaliště o velikosti 50 krát 50 metrů s krásně čistou vodou, vodotrysky a skluzavkami. Pro děti je vyhrazena malá část s nízkou hloubkou. K ...

Krásný Dvůr
5.5 km
Schillerova rozhledna
Rozhledny

Nad městem Kryry se na místě, kde dříve stával hrad Kozihrady, vypíná Schillerova rozhledna, postavená už na začátku 20. století.

27metrová věž byla pojmenována po němec...

Kryry
10.2 km
Rozhledna Vochlice
Rozhledny

Mezi obcemi Mlýnce a Libyně východně od Valče v západních Čechách stojí na vrchu Vochlice v nadmořské výšce 444 metrů pěkná rozhledna.

Rozhledna Vochlice je vysoká 15 me...

Vroutek
11.3 km
Zřícenina hradu Petršpurk
Zříceniny

Petršpurk je zřícenina šlechtického hradu ze 14. století. V polovině 16. století hrad přestal vyhovovat nárokům na bydlení renesanční šlechty. Proto pod ním postavili zám...

Petrohrad
11.4 km
Rozhledna Tobiášův vrch
Rozhledny

Asi 4 kilometry od Jesenice stojí na Tobiášově vrchu stejnojmenná rozhledna.

Ze 48 metrů vysoké telekomunikační věže s vyhlídkovou plošinou v její polovině jsou za přízn...

Jesenice