Kontakt
  • Primátorská hráz, Litomyšl
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 3.5 hodiny.
Časová náročnost je přibližně 3.5 hodiny.

V Litomyšli ve východních Čechách najdou sportovně založení návštěvníci jedinečné certifikované hřiště pro netradiční sport - fotbalgolf.

Fotbalgolf je stále populárnější hra, na kterou si mohou troufnout všichni bez rozdílu věku nebo pohlaví. Jejím základem jsou golfová nebo minigolfová pravidla, nehraje se ale s golfovým, ale fotbalovým míčem, který se do jamky neodpaluje holí, ale kope. Zájemci si fotbalgolf v Litomyšli mohou vyzkoušet hned na dvou hřištích různé obtížnosti s 18 jamkami z přírodních a umělých překážek.

Komu by při hře vyhládlo, může využít občerstvení s posezením venku i na čerstvém vzduchu, v létě pak dokonce pláže s lehátky, dětského bazénu a vířivky.

FotbalPark leží jen 2 kilometry od centra Litomyšle, a tak se sem snadno dostane úplně každý: parkování je k dispozici přímo u areálu, z železniční stanice je to sem pěšky jen asi 2,5 kilometru.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Litomyšl
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.86878, 16.32888)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí FotbalPark Litomyšl

0.8 km
Koupaliště Litomyšl
Koupání

V Litomyšli se vykoupete v 50 metrů dlouhém plaveckém bazénu se skokanskými můstky nebo v bazénu 25metrovém. Voda v obou dvou je solárně přihřívána a má tak příjemnou tep...

Litomyšl
0.9 km
Portmoneum - Museum Josefa Váchala
Muzea a historie

V Litomyšli ve východních Čechách má svůj domov unikátní Museum Josefa Váchala, které nemá v Evropě obdoby.

Portmoneum je bývalým domem úředníka, soukromého tiskaře a sb...

Litomyšl
1.2 km
Rodný byt Bedřicha Smetany
Muzea a historie

Východočeská Litomyšl a bývalý zámecký pivovar jsou domovem bytu, v němž se v roce 1824 narodil jeden z nejznámějších českých hudebních skladatelů.

Rodný byt Bedřicha Sm...

Litomyšl
1.3 km
Regionální muzeum v Litomyšli
Muzea a historie

V Litomyšli ve východních Čechách čeká na návštěvníky regionální muzeum, teprve před několika lety otevřené po náročné rekonstrukci.

Nová expozice "Litomyšl – město kult...

Litomyšl
1.3 km
Zámek Litomyšl
Hrady a zámky

V Litomyšli ve východních Čechách se nachází původně renesační zámek, vystavěný v 16. století jako rodové sídlo Pernštějnů, zapsaný na seznam UNESCO.

Zámek byl později p...

Litomyšl
3.5 km
Rybník Velký Košíř
Koupání

Severně od centra Litomyšle v místní části Nedošín najdou návštěvníci rybník Velký Košíř, jeden z vůbec nejstarších ve východních Čechách.

V horkých letních dnech vybízí...

Litomyšl
7.1 km
Rozhledna Maxe Švabinského
Rozhledny

Na Kozlovském kopci asi kilometr od Kozlova, části České Třebové, najdete 55 metrů vysoký telekomunikační vysílač a rozhlednu v jednom.

Z vyhlídkové plošiny ve výšce 33 ...

Česká Třebová
7.6 km
Ski areál Přívrat
Lyžování

U obce Přívrat, jen co by kamenem dohodil od České Třebové, se ve východních Čechách rozkládá malé lyžařské středisko. Ve Ski areálu Přívrat se návštěvníci mohou těšit na...

Přívrat