Kontakt
  • GPS: 49.12555, 16.34209
Popis atrakce
Časová náročnost je přibližně 1 hodina.
Časová náročnost je přibližně 1 hodina.

Součástí zábavního parku Permonium je Duhový svět - environmentální park pro nejmenší děti, zaměřený na ekologii a ochranu životního prostředí.

Srdcem tohoto přírodního parku je zpřístupněná historická vodárenská věž, leporelo – pohádková knížka v nadživotní velikosti je jistě velkým lákadlem pro malé i velké návštěvníky. Park dětem nabízí relaxační zónu s vodními prvky, brouzdaliště, čarovná jezírka, tajuplný tunel oddělující 2 světy, přírodní domeček, tajemnou komnatu, amfiteátr, lanoloď, pískoviště s pohyblivými kyblíky, nechybí ani zvířátka v různých podobách a mnoho dalších zajímavostí.

Návštěvníci se mohou spolu se svými dětmi vydat v pohádkovém příběhu nazvaném „Duhová kapka“ po stopách Duhové víly Permíny, zachránit ji a získat tak originální odměnu. Celá hra byla vytvořena ve spolupráci s pedagogy pro zachování edukativně – zábavného charakteru. Hra je založena na principu NAJDI-POZNEJ-POCHOP a je zaměřena na environmentální výchovu nejmenších dětí s cílem hravou formou ukázat dětem proč je potřeba stálá péče o životní prostředí a jakým způsobem k tomu mohou přispět. Budou si moci také sami cokoli vyzkoušet, osahat, poznat, protože více než tisíc slov je shlédnout jeden obrázek, nebo ještě lépe prožít zážitek.

Může se Vám hodit: ubytování Oslavany
Mapa
Turistická mapa (GPS 49.12555, 16.34209)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Duhový svět - zábavní park pro nejmenší

3.5 km
Koupaliště Zbýšov
Koupání

Jen kousek od Brna najdete rozlehlé koupaliště, které nabízí hned pět bazénů s nádherně čistou vodou ohřívanou solárními plachtami a 80 metrů dlouhým toboganem.

Možnosti...

Zbýšov
3.6 km
Jízdy historických vlaků MPŽ
Muzea a historie

Ve Zbýšově jihozápadně od Brna mohou zájemci zažít nevšední zážitek z jízdy vlaku. Sídlí tady totiž Muzeum průmyslových železnic a začíná tu úzkorozchodná trasa směrem do...

Zbýšov
3.6 km
Muzeum v Ivančicích
Muzea a historie

Jen co by kamenem dohodil na jihozápad od Brna, našla své sídlo pobočka Muzea Brněnska, Muzeum v Ivančicích.

Muzeum vzniklo už na konci 19. století a patří tak k jedněm ...

Ivančice
4.5 km
Rozhledna Alfonse Muchy
Rozhledny

Na jižním okraji Ivančic u Brna stojí stojí nad řekou Jihlavou rozhledna Alfonse Muchy, nazývaná podle kopce, na kterém se nachází, někdy také Réna.

Rozhledna pochází už...

Ivančice
6.0 km
Naučná stezka Obora v Rosicích
Turistika

V Rosicích západně od Brna na jižní Moravě najdou příznivci procházek hezkou krajinou zajímavou naučnou stezku. Ta prochází bývalou rosickou oborou a byla zřízena Lesy Če...

Rosice
6.2 km
Menšíkova rozhledna u Hlíny
Rozhledny

U obce Hlína jihozápadně od Brna stojí 22metrová rozhledna, nesoucí jméno známého českého herce Vladimíra Menšíka, který se narodil v nedalekých Ivančicích.

Z rozhledny ...

Hlína
7.1 km
Zámek Rosice
Hrady a zámky

V Rosicích u Brna nad soutokem Bobravy a Říčanského potoka stojí renesanční zámek, vystavěný na místě tvrze ze 14. století.

Zámek, přestavěný v reprezentační sídlo v 16....

Rosice
7.5 km
Zřícenina hradu Levnov
Zříceniny

Levnov (též Ketkovický hrad) je zřícenina hradu ze 14. století. Nachází se na skalním ostrohu nad řekami Oslavou a Chvojnicí. Hrad sloužil na ochranu zboží třebíčského kl...

Ketkovice