Kontakt
  • GPS: 50.14218, 16.80837
Popis atrakce

Na Dolní Moravě ve Slezsku se na území Králického Sněžníku nachází rozsáhlé relaxační a sportovní středisko, kde si každý najde to své. V nabídce je tady celá řada aktivit a atrakcí, které je možné užít si jak v létě, tak i v zimě.

Přímo od chaty Marcelka a Wellness hotelu Vista vyjíždí sedačková lanovka Sněžník, která zájemce vyveze k chatě Slaměnka, kde najdou Stezku v oblacích s nádhernými výhledy, ale kde si mohou půjčit také koloběžku nebo se vypravit na pěší či cyklo výlet, nebo dokonce sjezd na kole po single trailu s dřevěnými lávkami, klopenými zatáčkami a terénními vlnami.

Kdo touží po dobrodružství, neměl by si nechat ujít Adrenalin park s lanovým centrem, lezeckou stěnou, 13 metrů vysokou obří tandemovou houpačkou nebo BagJump, seskokem do obří vzduchové peřiny.

V areálu U Slona je jedna z nejdelších bobových drah u nás, kdo touží po něčem klidnějším, může si vyzkoušet šlapací káry Berg nebo si zahrát třeba disc golf. Ti nejmenší si užijí spoustu legrace v Mamutíkově vodním parku, Lesním zážitkovém parku nebo Pískovém světě.

Kdo dává přednost zimním sportům, může si v zimě ve Ski areálu Sněžník zalyžovat, vyřádit se ve snowparku nebo na crossové trati či se zúčastnit nočního sáňkování. V hotelu Vista je pak k dispozici dobře vybavené wellness centrum, kde se dobře postarají o zábavou a sportem unavená těla.

Může se Vám hodit nabídka na Hauzi: ubytování Dolní Morava
Mapa
Turistická mapa (GPS 50.14218, 16.80837)
Google mapy (navigace)
Nejsou žádné komentáře. Můžete přidat komentář alebo nahrát fotografie této atrakce.
Ubytování
Booking.com

Nejbližší tipy na výlet v okolí Dolní Morava Relax & Sport

1.2 km
Ski areál Dolní Morava
Lyžování

V Králickém Sněžníku na severní Moravě, jen co by kamenem dohil od hranic Česka s Polskem, se rozkládá Ski areál Dolní Morava. Lyžařské středisko v nadmořské výšce 650 - ...

Dolní Morava
1.3 km
Lušticí hledačka Dolní Morava
Jiné atrakce

Vyhledávané horské středisko Dolní Morava je nabité zábavou pro všechny věkové kategorie. Chystáte se na Stezku v oblacích, lanovou dráhu, sjet kopec na bobech nebo do ad...

Dolní Morava
1.4 km
Ski areál Větrný vrch
Lyžování

Na Dolní Moravě se v podhůří Králického Sněžníku, jen co by kamenem dohodil od hranice s Polskem, nachází Ski areál Větrný vrch. Na milovníky zimních sportů čekají ve stř...

Dolní Morava
1.7 km
Stezka v oblacích
Rozhledny

Už jste se někdy procházeli v oblacích? Uskutečněte svůj sen na Dolní Moravě. Ze samého vrcholku vás čekají dechberoucí výhledy na celý masiv Králického Sněžníku s malebn...

Dolní Morava
2.1 km
Rozhledna Klepáč
Rozhledny

U Dolní Moravy v jižní části masivu Králického Sněžníku na samé hranici Česka se sousedním Polskem stojí v nadmořské výšce 1 143 metrů hezká rozhledna.

28metrová dřevěná...

Dolní Morava
3.6 km
Pěchotní srub K-S 5 U potoka
Muzea a historie

Mezi obcemi Malá a Dolní Morava v podhůří Králického Sněžníku si na své přijdou hlavně milovníci válečné historie. Čeká tady na ně totiž pěchotní srub K-S 5, zvaný také U...

Malá Morava
4.6 km
Kaskády Prudkého potoka
Turistika

U Hanušovic v podhůří Králického Sněžníku si na své přijdou hlavně ti, kteří se chtějí projít pěknou krajinou podél zurčícího horského potůčku.

Prudký potok, pramenící m...

Hanušovice
6.5 km
Vojenské muzeum Králíky
Muzea a historie

V Králíkách v okrese Ústí nad Orlicí ve východních Čechách se v Králické pevnostní oblasti nachází jedno z nejmodernějších muzeí svého druhu u nás.

Vojenské muzeum Králí...

Králíky