Kontakt
  • Pražská 138, Říčany
Popis atrakce

Aquapalace Praha, známý též jako “akvapark Čestlice”, je unikátní sportovně-relaxační komplex pro celou rodinu. Vodní svět je největším akvaparkem ve střední Evropě a je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání v plaveckém bazénu nebo relaxaci na lehátku či ve vířivce.

Součástí akvaparku je také rozsáhlý saunový svět s celkem čtrnácti různými druhy saunových kabin. Sauny jsou doplněny o celou řadu ochlazovacích, masážních i aromatických sprch, ochlazovacích bazénků a vířivek.

Prostor pro nezbytnou relaxaci nabízejí odpočívárny s lehátky a útulný Sauna bar.

otevírací doba a ceníky

Mapa
Turistická mapa (GPS 50.00735, 14.57112)
Google mapy (navigace)

Nejbližší tipy na výlet v okolí Aquapalace Praha Čestlice

2.4 km
Bowling Benice
Jiné atrakce

V městské části Praha 10 – Benice se nachází bowlingové centrum, kde se pobaví profíci i ti, kteří se tento sport rozhodnou vyzkoušet poprvé.

Na návštěvníky čekají v Beni...

Praha - Benice
4.6 km
Hostivařská přehrada
Koupání

V klidné části Prahy jen kousek od centra najdete největší vodní plochu hlavního města, Hostivařskou přehradu, na jejímž břehu se nachází koupaliště Hostivař.

Kromě osvěž...

Praha - Háje
5.6 km
Přírodní koupaliště Šeberák
Koupání

V areálu Šeberák v pražských Kunraticích si kromě příjemného osvěžení v přírodním koupališti užijete spoustu zábavy. Čekají tady na vás hřiště na plážový volejbal, zahrát...

Praha - Kunratice
6.6 km
Wellness centrum Top Hotelu Praha
Koupání

Hotel Praha je největší kongresový hotel v Evropě. Využít můžete kouzelné prostory wellness centra a dopřát si nezapomenutelnou relaxaci. Najdete zde také velký krytý baz...

Praha - Chodov